• Pomoc psychologiczno - pedagogiczna

• Szanowni Państwo.

W naszym przedszkolu organizowana jest pomoc psychologiczno-pedagogiczna.
          W ramach tej pomocy odbywają się u nas następujące zajęcia:

• zajęcia logopedyczne

• zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

• zajęcia rewalidacyjne

• zajęcia z  terapii integracji sensorycznej

W pierwszy i drugi poniedziałek każdego miesiąca, w godzinach 7.45 - 8.45 dyżur pełni psycholog.

Jednocześnie Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Międzychodzie udziela wsparcia dzieciom, młodzieży, rodzicom / prawnym opiekunom, nauczycielom i szkolnym specjalistom poprzez profesjonalną pomoc psychologiczną, pedagogiczną i logopedyczną.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzania naszej strony facebookowej oraz internetowej http://pppmiedzychod.pl/.

Porady telefoniczne - dla dzieci i młodzieży oraz rodziców / prawnych opiekunów, dla nauczycieli i szkolnych spejcalistów funkcjonuje numer telefonu 691 461 505, codziennie w dni robocze
          od godz. 10:00 do godz.16:00.