Nawigacja

Czwartek 17.01.2019

liczba odwiedzin: 107148
 •      Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Razem na Święta”, której celem jest podjęcie działań związanych z przedświątecznym wolontariatem. W związku z tym, uczestniczyliśmy w koncercie charytatywnym „Dzieci dzieciom” (64845279460&id=123683984404229), z którego dochód został przeznaczony na jedną z małych mieszkanek Sierakowa. Następnie Przedszkolacy wystąpili na Sierakowskim Jarmarku Świątecznym (https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwielkopolska.tv%2Fswiateczny-jarmark-w-sierakowie%2F579%2F%3Ffbclid%3DIwAR2rFtMPSSEEoIGfE7nxKRTNDV1EtcDG6ZPGCZg0SKHTfSGJrFQIINjkTio&h=AT03_J5dsy5EP4L97AKepgRaEH7ds9hbhH6dZdqd4HNKgcJiA_vrr3OcIL0mCqjuGjBXe6lVqK6c_377kjA76jXHdNq3LQNJJxImp1asI1hv2J2TY2QSViUn0KXLsJgaohcdk29OQcbCdNc ), z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie mieszkańca Gminy Sieraków. Ponad to z aktywności jakie podjęliśmy była organizacja zbiórki karmy dla zwierząt ze STOZ ,,Zwierzaki Niczyje” w Skwierzynie. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wspomogli nasze działania.
  Dziękujemy!
   

 • Święto Pluszowego Misia

        W każdej sali wielkie wydarzenie, królowały misie pluszowe, w Święto Pluszowego Misia grupy: „Pomidorki” i „Jeżyki” przyłączyły się do wersji wysyłkowej Projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury” - w podróż po polskich przedszkolach udał się Mały Miś, czekamy z niecierpliwością na kolejnych Gości.

  Misiowa Mamo – Aneta Konefał – bardzo dziękujemy za wyróżnienie naszego przedszkola. 

 • Uroczystość z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości odbyła się w dostojnej atmosferze zgodnie z założeniami #dla niepodległej – biliśmy Rekord Dla Niepodległej w śpiewaniu Hymnu Polski. Uroczystość została poprzedzona tygodniem patriotycznym w związku z realizacją Ogólnopolskiego Projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”.  

 • Dzień Muzyki zorganizowany przez panią Anię Weber dał nam możliwość, wraz ze swoimi gośćmi, udać się w krainę dźwięków i instrumentów.

 • DEN

      

         W Dzień Edukacji Narodowej pracownicy Przedszkola uczestniczyli w uroczystości przygotowanej przez „Pszczółki” i „Motylki”, dziękujemy za pamięć i życzenia.

 • Dzień Przedszkolaka - Obrazek 1

       

   

       Wszystkim Przedszkolakom w dniu ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia: dużo uśmiechu, zdrowia i wspaniałych przygód w przedszkolu.

 • W trakcie roku szkolnego dzieci będą rozwijać swoją wiedzę na temat zawodów z najbliższego środowiska lokalnego oraz zawodów Rodziców, jak również ich zainteresowań.

  Fotorelacja z wystawy papug:
  http://przedszkolesierakow.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=109

 • Przedszkolacy w tym roku będą uczestniczyć, co trzy – cztery miesiące, w spotkaniach

  „Mobilne Laboratorium”. Spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem.

 • Wrzesień....

  Rok szkolny 2018/2019 uważamy za otwarty, w tym roku mamy 11 oddziałów: Sówki, Jeżyki, Muchomorki, Żabki, Pszczółki, Motylki, Misie i Rybki, Pomidorki, Krasnale, Kangurki... przedszkole mieści się w trzech budynkach: dwóch na ulicy Przedszkolnej i jednym na ulicy Wronieckiej.

 • Przedszkole Roku 2018

        Jesteśmy dumni z faktu zajęcia II miejsca w plebiscycie „Głosu Wielkopolskiego” na najlepsze Przedszkole Roku 2018 r., bardzo dziękujemy rodzicom za oddane głosy.

  Przedszkole Roku 2018 - Obrazek 1

   

  Przedszkole Roku 2018 - Obrazek 2

 • Zajęcia adaptacyjne

  Zajęcia adaptacyjne

       Zapraszamy Dzieci Nowoprzyjęte wraz z Rodzicami na zajęcia adaptacyjne dnia 29.08.2018 roku o godz. 17.00. Zajęcia adaptacyjne odbędą się w budynkach przy ulicy Przedszkolnej 3.

     Zajęcia opiekuńczo - wychowawcze - dydaktyczne rozpoczynają się 03.09.2018 roku.

 • Spotkanie organizacyjne

  Spotkanie organizacyjne

        Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Rodzicami Dzieci Nowoprzyjętymi, które odbędzie się dnia 28.08.2018 r.,
  o godz. 1700 z Dyrektorem oraz wychowawcami w salach przedszkolnych tzw. budynku nowego. Zostaną omówione sprawy organizacyjne grup, Państwo zapoznani zostaną z dokumentacją obowiązującą w przedszkolu, odpłatnością, warunkami ubezpieczenia.

 • Zapraszamy

  Zapraszamy - Obrazek 1

 • Królowa w przedszkolu

       Przedszkole „Przyjaciół Książki” odwiedziła królowa Elżbieta. Przedszkolacy w tym dniu odbyły podróż po Wielkiej Brytanii. Następnie dzieci 6 i 5-letnie wzięły udział w konkursie „I CAN SPEAK ENGLISH”.

   

  Królowa w przedszkolu - Obrazek 1